Romantik

Fakir Yürek

Fakir Yürek

Aşk neydi?

Ladin için aşk Yiğit Ali'nin sadece ona ait olmasıydı. Sadece onu sevmesiydi...

Yiğit Ali için aşk yoktu sadece güven vardı. O da yatakta başlayıp yatakta biten bir güven...

Ladin gün geçtikçe Yiğit Ali'ye bağlanırken Yiğit Ali, Ladin'i sadece evlilik anlaşması yaptığı eşi olarak mı görüyordu? Peki Ladin evlilik anlaşmasının arkasına sığınıp bu 3 yılı sevdiği adamla mutlu olarak mı geçirecek yoksa Yiğit Ali'nin ona aşık olmayacağını anladığı her gün sudan sebep bir bahaneyle Yiğit Ali'yi kırıp geçecek mi?...

♡♡♡♡♡

“Dokunma bana!” diye bağırıp bana deli gibi dokunmasını istediğim ellerden uzaklaştım. 

“Ben annemin evine dönüyorum! Boşanmak istiyorsan boşan! Amerika’ya gitmek istiyorsan git! Umurumda bile değilsin! Elbet spermlerini bana verecek birini bulurum!” dememle kapıyla onun arasında sıkışmam bir oldu. Yeşiller sinirden kopkoyu olurken yutkundum. 

“Niye sinirli bakı-” 

Hırsla öpülen dudaklar bana söylediğim kelimeleri hazmedemediğini fısıldayınca ben de az önce duymaktan nefret ettiğim -Sizi Sevmiyorum!- sözünün intikamını almak istercesine yüzünü avuçlayıp öfkeyle karşılık verdim. Belime dolanan eller beni kendisine bastırırken bilerek kendimi ona sürttüm. Öpüşü hızlanırken yatakla buluşan sırtımla üzerime eğilmesi bir oldu. Ağırlığını hissetmezken hissettiğim sertlik zaferle gülümsememe yetiyordu! Beni arzulamaktan deliye dönersin inşallah! Elleri yanlarda sabit dursa da dudakları dudaklarımdan ayrılıp çenemi oradan da boynumu bulunca seslice inledim. 

“Ah!!!” 

Başka sperm bulacakmış! Ben varken başka kimse olamaz! Ladin Hanım kıvrandıkça kıvranırken beni üzerinden itmesiyle haddimi fazla aştığımı düşünürken üzerime çıkıp arzulu kahvelerle hafifçe gülümseyip “Birazda sen kıvran!” diyerek elini eşofmanımın içine sokup penisimi kavramasıyla “Ladin Hanım!” diye hırlasam da o gülümseyerek okşamaya devam edip üzerime doğru eğildi. 

“Kendime hazır hâle getiriyorum diyeceğim ama çoktan hazır! Sımsıcak ve sert!” diye zafer konuşmasıyla gülümsedim. Elini biraz daha gezdirip gözlerime baktı. 

“Bu sadece benim!” diye kararlılıkla konuşunca cesaretine hayran kaldım. 

“Sizinki de benim!” dememle yüzüme eğilip “Sadece senin!” diye dudaklarıma sarıldı. Ona karşılık verirken aldığım hazzın haddi hesabı yoktu. Usulca elini penisimden çekmesiyle onu altıma aldım. 

“Sadece sizin!” 

“Her zaman benim olacak!” demesiyle güldüm. 

“Cesaretinize hayran kaldım.” 

“Hayran kalmakla kalmayacaksın deli divane olacaksın!” diye meydan okumasıyla “İddialısınız!” dedim. 

Eliyle tişörtümü kavrayıp “Göreceksin!” dedi. 

Burnuna bir öpücük bırakıp “Ben de bana hazır halde olana dokunmak görmek isterdim.” dedim. 

Alayla gülüp “Şansına küs!” demesiyle başımı olumsuz anlamda salladım. Bilerek başımı boyun girintisine gömüp öpüp ısırmaya ve emmeye başladım. 

Pislik herif resmen benim delirtiyor. Boynumdan öpmesi yetmezmiş gibi bir de ısırıp emiyordu. Arzudan daha da kıvranırken yüzünü avuçlamaya çalıştım ve başarılı oldum. Yeşil hareler beni istediğini bas bas bağırırken daha çok isteyeceğini anlatmak istercesine yüzüne baktım. 

“Boşuna eziyet etme!” diye uyarıda bulundum. 

Alnını alnıma yaslayıp “Siz de istiyorsunuz!” dedi. 

“Asla inkâr etmedim!” 

Gülümseyen yüzüyle ben de gülümsedim...

Kapak tasarımı @theguldesign aittir...