İLK GÜN

Eda 15 yaşında kahverengi saçlı yeşil gözlü utangaç ama aynı zamanda çatlak bir kızdı. Yeşilköy anadolu lisesine gitmeye başlamıştı,2. sınıftı. Bir önceki lisesinde olan olaylardan sonra tüm hayat enerjisi kayboldu. Eda anne ve babasıyla  birlikte İstanbul'da yaşıyordu. Doğma büyüme İzmir'liydi ama son okulunda olan olaylardan dolayı şehir ve okul değiştirmeleri gerekiyordu.

Okulun ilk günü.

Eda sabah 7.00 uyandı üstünü değiştirip hemen okula gitti. Servisle gitmek istemiyordu. Çünkü servisle ile ilgili olan bir travması vardı. Eda 10B sınıfındaydı. Toplam 20 kişiydiler,Eda için bu azdı eski sınıfı 32 kişiydi.1. ders edebiyattı ve Eda bu dersten nefret ederdi. O ders boş gibi geçerdi hep ona , o da bunu fırsat bularak sınıftakileri incelemeye koyuldu. 4 lü 4 lü 5 sıra vardı. İlk sıra da  tabiki inekler vardı her sabah hangisinin hocaya daha yakın oturması için tartışan inekler. 2. sıranın yan iki kanatlarında ne olduğunu anlayamadığı iki çocuk oturuyordu.2. sıranın ortasında ve 3. sıranın ortasında pöpüler kızlar oturuyordu ve hepsi tam pick me ydi . Eda 5. sıranın  sağ köşesinde oturuyordu. 3. sırada boş kalan yerleride sınıfta kalanlar ikinciyi okuyanlar oturuyordu. Geri kalan yerlerde BOTEGA çetesi oturuyordu üyeler ise Bora,Osman,Timur,Ege,Garip ve Arda oturuyordu . Bu arada Garip'in ismi neden öyle bilmiyoruz sorgulamıyoruz hikayeye devam ediyoruz.

Tabikii lider Bora'ydı kendini havalı sanan ama  yakışıklı bir çocuktu.

Eda bu isimleri içinden saydıktan sonra birden zil çaldı.Hemen çantasını alıp kantine koştu yerini biliyordu çünkü tost kokuları sınıfa kadar geliyordu. Kantinden 1 tane tost ve ayran aldı, afiyetle yedi. Tekrar ders saati gelince sınıfa çıktı .O gün çok enteresan bi şey olmadı. Sakin bir okul gününü de bitirmiş oldu...

 

 

 

 

SPOİLERRR!!!

 

bir sonraki bölümde önceki okulunda olan olayı anlatıcağım.